erkek sevgiliye hediye

Erkek Sevgiliye Hediye Olarak Alınabilecek 6 Hediye – 2020

Aşk güzel şey, özellikle de gençliğin en verimli yaşandığı 20li yaşlardaysanız her şey mükemmeldir. Fakat bir sorun var o da sevgilinize doğum gününde ya da özel günlerde ne hediye alacağınız. İnsanlar birinden hediye aldıklarında oldukça mutlu olur. Eğer birini mutlu etmek istiyorsanız ona basit de olsa bir hediye alarak mutlu edebilirsiniz. Erkek sevgiliye hediye seçmek, diğer tüm insanlardan çok daha zordur. Özellikle de sevgiliye alınacak hediyeler bu kadar fazlayken. Gerçekten büyük bir ironi. Bu yazının sonunda artık erkek sevgiliye hediye almak çok daha kolay hale gelecek sizin için.


1. Üzerinde Kokunuz Olan Bir Kıyafet

Sevgiliye hediye erkek için kolaydır. Sevgiline bir ayıcık bile alsan mutlu olur. Fakat eğer bir kadın, sevgilisine hediye alıyorsa işi biraz daha zordur. Çünkü alacağı sevgiliye hediye erkek için hem romantik olmalı hem de kullanışlı ve hoşuna gideceği bir hediye olmalıdır. Bu aşamada sevgilinize alacağınız hediyenin bir kıyafet olması, gerçekten iyi bir tercih olacaktır.

Bir mağazadan sevgilinizin bedenine uygun, güzel bir kazak, sweat ya da tişört alın. Ardından bu aldığınız kıyafete kendi parfümünüzden az miktar sıkın. Böylece sevgiliniz aldığı hediyeyi sizle bağdaştıracak ve o kıyafeti her giydiğinde aklına geleceksiniz. Üstelik erkekler, kıyafet gibi kullanışlı hediyeleri çok daha fazla severler. Bu yüzden sevgiliye alınacak hediyeler arasında kıyafetin önemli bir yeri var diyebiliriz.

2. Minyatür Ya Da Ahşap Bir Oyuncak

Erkek sevgiliye hediye olarak minyatür almak ilk başta saçma gelebilir ama inanın erkekler bu tür şeylerden hoşlanıyor. Örneğin sevgiliniz Rock tutkunu ve gitar çalmayı seviyor. Minyatür bir gitar alarak odasının baş köşesine koymasını sağlayabilirsiniz. Gerçekten etkileyici, unutulmaz bir hediye olacaktır.

Arabalardan hoşlananlar için de ahşap arabalardan alabilirsiniz. Sevgiliye alınacak hediyeler içinde  hem uygun fiyatlı hem de güzel bir seçenek.


3. İçine Notlar Düşeceğiniz Güzel Bir Kitap

Kitap okumaktan hoşlanan bir erkeğe, içinde notlar yazdığınız güzel bir kitap vermeniz, muhteşem bir hediyedir. Ya da sevgiliniz kitap okumayı sevmiyorsa, onu kitap okumaya başlatmak için zekice bir yöntem olabilir bu.

Kitapçıdan alacağınız, ince ve romantik bir kitabın ilk sayfasına, son sayfasına bir şeyler yazıp kitabın içindeki hoşunuza giden cümlelerin altını çizerek muhteşem bir hediye oluşturabilirsiniz. Emin olun bayılacaktır. Üstelik böyle bir hediye ilişkinizdeki romantizmi kat ve kat yukarılara taşıyacak.

4. İşiyle İlgili Bir Tişört Ya Da Oyuncak

İnsanlar ilgi alanlarıyla ilgili aldıkları hediyeleri, diğerlerinden çok daha fazla sever. Bunun altında hediyeyi alan kişinin kendisini tanıdığı düşüncesi yatar. Çok ucuz da olsa, basit de olsa, sevgiliye alınacak hediyeler arasındaki en unutulmaz hediye, sevgilinizin ilgi alanlarıyla ilgili bir hediye almaktan geçer.

Sevgiliniz bir yazılımcı mı? Üzerine kodlama ile ilgili şeyler yazılmış bir tişörte bayılacaktır. Ya da bir öğrenci için üzerinde okulla ilgili ilgi çekici sözler yazan bir tişört güzel olur. Ya da ilgi alanıyla ilgili bir oyuncak da güzel bir hediyedir. 


5. Kahve Severlere Özel Kahve Seti

Bir kahvenin kırk yıl hatırı vardır klişesiyle konuya giriş yapmak, bu tür yazıların olmazsa olmazıdır sanırım. Eğer sevgiliniz kahve seviyorsa ona alacağınız bir filtre kahve seti, mükemmel bir hediye olabilir. French Press, filtre kahve, kahve kupasından oluşan bir set hazırlayıp sevgilinize hediye edebilirsiniz.  Bu hediyenin en büyük özelliği hem çok kaliteli olması hem de uygun fiyatlı olmasından geliyor.

  • French Press( Filtre kahveyi yapmanızı sağlayan bir mekanizma) Starbucks gibi kahve dükkanlarında 40 TL gibi bir fiyata satılıyor.
  • Filtre kahve de kahve dükkanlarından ya da marketlerden alınabilir. Fiyatı ortalama 20 TL’dir. Yaklaşık 10 fincan kahve çıkar.
  • Filtre kahveye uygun kahve fincanı ise ortalama 10-15 TL’dir.

Kısacası bu seti ortalama olarak 70 ile 100 TL arasında bir fiyata tamamlayabilir ya da hazır satılan setlerden alabilirsiniz.

6. Aşkınızı Hatırlatacak Bir Fincan

Erkek sevgiliye hediye olarak alınabilecek kahve setinden bahsetmiştik fakat kahve seti gibi büyük bir hediye almak yerine bir fincan almayı düşünebilirsiniz. Üzerinde romantik ya da esprili bir söz yazan bir kahve kupası, her ne kadar basit gözükse de sevgiliye alınacak hediyeler arasında önemli bir yere sahiptir. Üstelik oldukça da uygun fiyatlı bir hediye olacak.

Bu listemize uyarak alacağınız hediyeler, sevgilinizi fazlasıyla mutlu edecektir. Yine de bonus bir ipucu verelim. Sevgilinize bu hediyeleri verirken, sözlerinizle, gülüşünüz ile bakışınız ile hediyenin unutulmaz olmasını sağlayın. Bu hepsinden daha önemli ve unutulmazdır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir