Girne amerikan üniversitesi akademik takvimi

Girne Amerikan Üniversitesi Akademik Takvim 2019-2020

Girne Amerikan üniversitesi akademik takvim, 2019-2020 güncel akademik takvimini aşağıdaki görselden takip edebilirsiniz. Girne Amerikan üniversitesi, uzun bir süredir Girne’de eğitim hizmetleri veren, Kıbrıs’ın en bilindik üniversiteleri arasındadır.

Girne Amerikan üniversitesi öğrencileri, okul içi etkinlikleri, sınav günlerini, kayıt günlerini öğrenmek için düzenli olarak Girne Amerikan üniversitesi akademik takvim tablosunu takip etmelidir.

!! Kayıt günleri içinde ders kaydı yaptırmayan öğrenciler, geciktirdikleri her gün için 50 TL ceza yer. Bu nedenle kayıt günleri içinde kayıt işlemlerinizi tamamlayınız.


Girne Amerikan Üniversitesi Kayıt Günleri

Girne Amerikan üniversitesi, 2 dönem için belirlenmiş kayıt günlerine sahiptir.

Güz Dönemi Kayıt Günleri:17 Eylül Salı ile 24 Eylül Salı günleri arasındadır.

Bahar Dönemi Kayıt Günleri: 28 Ocak Salı ile 31 Ocak Cuma günleri arasındadır.

Yaz Okulu Kayıt Günleri: 10 Haziran Çarşamba ile 12 Haziran Cuma günleri arasındadır.

Girne Amerikan Üniversitesi Vize ve Final Günleri

Güz Dönemi Girne Amerikan Üniversitesi Vize Dönemi: 16 Kasım Cumartesi günü başlar 23 Kasım Cumartesi günü biter.

Bahar Dönemi Girne Amerikan Üniversitesi Vize Dönemi: 21 Mart Cumartesi günü başlar 28 Mart Cumartesi günü biter.

Güz Dönemi Girne Amerikan Üniversitesi Final  Dönemi: 8 Ocak Pazartesi günü başlar 14 Ocak Salı günü biter.

Bahar Dönemi Girne Amerikan Üniversitesi Final  Dönemi: 14 Mayıs Perşembe günü başlar 23 Mayıss Cumartesi günü biter.

 

Girne Amerikan Üniversitesi Akademik Takvim

Girne amerikan üniversitesi akademik takvim
Girne amerikan üniversitesi akademik takvim

Girne Amerikan üniversitesi hakkında detaylı bilgiler edinmek istiyorsanız, sizin için oldukça faydalı olacak olan makaleye göz atmalısınız. Aşağıdan girebileceğiniz yazıda, Girne Amerikan üniversitesi hakkında, bilmeniz gereken tüm bilgiler yer alıyor. Özellikle de üniversite hakkında okul içi konuları merak ediyorsanız ve bunun için yeterli kaynak bulamıyorsanız, bu yazı tam size göre. Girne Amerikan üniversitesi öğrencisi ya da öğrenci adayıysanız okumanızı tavsiye ederiz.

Girne Amerikan üniversitesi Hakkında Tüm Gerçekler Detaylar

Eğer Girne Amerikan üniversitesi hakkında sizin de deneyimleriniz varsa aşağıya yorum bırakabilirsiniz. Böylece okula yeni başlayacak adaylara destek olabilir hem de pek çok konuda yardım alabilirsiniz. Girne Amerikan üniversitesi akademik takvimi, okul tarafından zaman zaman güncellenebilir. Bu nedenle düzenli olarak kontrol etmeniz önemlidir. Girne Amerikan Üniversitesi resmi sitesine gitmek için tıklayın.

5 Replies to “Girne Amerikan Üniversitesi Akademik Takvim 2019-2020”

  1. Kızım sizin okulda öğrenim görüyor
    Ara tatil için bileti önceden almak istiyorum tatil hangi tarihler arası ogrenebilirmiyim.
    İlginiz için şimdiden teşekkür ediyorum

    1. 14 Ocak – 27 Ocak arası okul olmayacak fakat eğer bütünleme sınavına girmesi gerekirse 22 Ocakta Kıbrıs’ta olması gerekir. Bütünleme sınavına girme ihtimali varsa direkt olarak 14-22 Ocak tarihleri olarak ayarlayabilirsiniz. 14-22 Ocak tarihlerinde kesin olacak tatil yapılacak. Bütünleme sınavına girmeyeceğine eminse 14-27 Ocak tarihlerinde boş olacaktır. Öğrenci ile iletişime geçerek derslerinin durumunu öğrenip ona göre bilet ayarlamak daha faydalı olacaktır.

    1. Taksit ödeme günleri muhasebe tarafından, sözleşme yapılırken belirlenir. Yine muhasebeden öğrenebilirsiniz. Ödemenizi gerçekleştirmeden Vize/Final sınavlarına giremeyeceğinizi de eklemek doğru olur

  2. İkinci dönem yani bahar yarı yıl dönemi ders kayıtları ne zaman başlayıp bitiyor. Ayrıca sınıfından bir arkadaşı onun adına yapabilşr mi, ya da biz Türkiyeden internet üzerinden ders kaydı yapabilir miyiz? Ya da tatile çıkmadan önce bu işi halledebilir mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir