İnstagram Gizli profile bakma

İnstagram Gizli Profilleri Görme – 2021 ÜCRETSİZ YÖNTEM

İnstagram gizli profile bakma, hemen hepimizin istediği bir süper güç desem yanlış olmaz. Bu yazıda kısaca, İnstagramkapalı profil görme 2020 yılında nasıl yapılır öğreneceğiz.

Muhtemelen bu yazıyı okuyan sen, sevgili okur. Senin de bir İnstagram hesabın var. Ünlü biri değilsen ya da takipçilerinle özel şeyler paylaşmak istiyorsan muhtemelen senin instagram profilin gizlidir.

Peki İnstagram’da profilin gizli olsa bile diğer kişilerin kolay bir şekilde senin instagramını görebildiklerini duydun mu? Ya da senin, eski flörtün neler yapmış diye gizli gizli bakabileceğini biliyor muydun? Öğrenmek için okumaya devam et.

İnstagram, milyonlarca kullanıcıya sahip, dünyanın en güçlü sosyal medya platformlarından bir tanesi. Hal böyleyken İnstagram gizli hesapları görme konusunda aldığı önlemler ile hesaplarını diğer insanlar ile paylaşmak istemeyen kullanıcılarını korumayı amaçlıyor.

 Her ne kadar bu tür konularda önlem alsa da İnstagram gizli hesap bakma programları sayesinde adeta sistemde bir açık yaratılıyor ve insanların gizli hesap – açık hesap fark etmeksizin bakabilmesini sağlıyor.


İnstagram Gizli Profile Bakma Programı

İnstagram gizli profile bakma için kullanacağımız programın ismi Lili App. Lili App programı, çoğu kişinin bilmediği, arkadaşlar arasında kulaktan kulağa yayılmış kaliteli ve gerçek bilgiler sunan bir program. Bu programın belki de en güzel özelliği, instagram gizli hesap görme işini tamamen ücretsiz bir şekilde yapabiliyor olmanız.

İnstagram Gizli Profil Görme 2020
İnstagram Gizli Profil Görme 2020

Adım Adım İnstagram Gizli Profile Bakma İşlemleri

Öncelikle bu işlem için https://lili-app.com/ sitesine girmeniz gerekiyor. Bu sitenin mobil versiyonu da var fakat direkt olarak tarayıcı üzerinden işlem yapmanız daha güvenli ve kolay oluyor.

  1. Siteye girdikten sonra karşınıza 2 farklı seçenek çıkıyor. İlki, Download APK, ikincisi ise Web Versiyon. Biz, Web Versiyonu seçerek devam ediyoruz. Site sizi https://web.postegro.com/ adresine yönlendiriyor.
  2. Bu sayfada sizden İnstagram hesabınıza giriş yapmanız isteniyor. Burada ne yazık ki kullanıcı adınız ve şifrenizi tamamen Lili App sitesine emanet etmeniz gerekiyor. Kullanıcı adınız ve şifrenizi yazıp giriş yap diyerek devam ediyorsunuz
  3. Giriş yaptıktan sonra karşınıza oldukça sade tasarımlı bir platform geliyor. Burada, instagram gızlı profıle bakmak için Ara bölümüne tıklayıp gizli hesabını görmek istediğiniz kullanıcının kullanıcı adını yazmanız gerekiyor.
    1. Aramalarda çıkan sonuçlardan ilgili kişiyi bulup tıkladıktan sonra İnstagram gizli profili görmeyi başaracaksınız.
İnstagram Gizli Profil Görme
İnstagram Gizli Profil Görme

İnstagram Gizli Profile Bakma Programı Güvenli Mi?

Lili App nasıl kullanılır adım adım anlatacağım fakat öncesinde bu program ne kadar güvenilir ne kadar değil, bundan bahsetmek istiyorum. İnstagram gizli hesap görme uğruna hesabınızın çalınmasını, başkaları tarafından kukla gibi kullanılmasını istemezsiniz değil mi?

Öncelikle bu programın çalışma mantığını anlatmak yararlı olacaktır. Lili App uygulaması kısaca, bu uygulamayı kullanan kullanıcıların birbirleri ile tüm takip edilen datalarını paylaşmaları ile kullanılıyor. Bunu bir örnek ile açıklayabiliriz

İnstagram’da Gizli Hesapları Görme İçin Kendi Arkadaşlarınızı Paylaşıyorsunuz

Lili App’a kayıt olduğunuzda sizden instagram ile giriş yapmanızı istiyor. Siz giriş yaptıktan sonra ise artık takip ettiğiniz herkesin fotoğrafları, paylaştıkları hikayeler, Lili app database yani veritabanına kaydediliyor. X bir kişi gelip sizin takip ettiğiniz gizli hesaplardan bir tanesini görmek için arattığında aslında sizin profiliniz aracılığı ile görüyor.

Siz de aynı şekilde instagram gizli hesap görme için Lili App uygulamasına kayıtlı diğer kullanıcıların hesapları aracılığı ile işlem yapıyorsunuz. Gördüğüm kadarıyla arkadaşlarınızı başkalarıyla paylaşmanın dışında yani instagram gizli hesap içeriklerini başka insanlara gösterme dışında bir zararı yok gibi gözüküyor.

İnstagram gızlı profıle bakma 2019,instagram gızlı profıle bakma,instagram gizli hesap görme,instagram gizli hesap,instagram kapalı profilden video indirme,instagram kapalı profil görme 2020,instagram gizli hesaplara bakma android,instagram’da gizli hesapları görme,instagram gizli hesaptan video indirme,gizli hesap,instagram gizli hesap bakma,instagram gizli profile bakma,gizli profilleri görme,instagram instagram gizlice hikayeye bakma,gizli hesaplara nasıl bakılır

One Reply to “İnstagram Gizli Profilleri Görme – 2021 ÜCRETSİZ YÖNTEM”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir