İyi bir seks için

Sekste Kadınları Mutlu Etmenin 8 Yolu – 2020

Cinsel ilişki canlıların yaratılışından beridir yapılan bir aktivitedir. Kadınların sekste sevdiği sözler, ilişkiyi ciddi anlamda etkiler. İyi bir cinsel birliktelik yaşamanın sırrı ise partnerinizi mutlu etmekten geçer. Eğer birliktelik esnasında partneriniz mutlu değilse o ilişki korku filmine dönüşebilir

Cinsel ilişki sırasında kadınları mutlu edebilecek bazı ipuçları sayesinde ilişkilerinizde çok daha başarılı olabileceksiniz. İşte size yardımcı olabilecek birkaç yöntem;


1-     Göz Teması

İlişki esnasında çoğu çift birbirlerine bakmaktan, dokunmaktan uzak kalmayı tercih eder. Eğer seksten bahsediyorsak, dokunmaktan, bakışmaktan kaçmak, seksin tüm doğasını yok edecektir. Bu da aslında biz farkında olmasak da ilişkinin verdiği hazzı yerlere indiriyor.

 Bir kadın ilişki sırasında partnerinin gözlerine bakmasından kesinlikle hoşlanır. İlişki sırasında göz teması kurmaktan kaçınmayın. İlişki esnasında kısa süreli göz göze gelişlerin şiddetini daha uzun süreli bakışlar ile ateşleyebilirsiniz.

Seks sırasında göz teması
Seks sırasında göz teması

2-     Romantik cümleler

Sadece göz teması yetmez onunla konuşun, gözlerine bakıp güzel şeyler söyleyin. Bunu yaparken fısıldayarak konuşmanız daha etkili olacaktır. Araştırmalara göre kadınların birçoğu ilişki sırasında uyarılmalarına rağmen orgazm olmak için dış yöntemlere başvururlar. Cehalet ya da önemsenmeme hissi kadınların orgazm olamamasının ana sebeplerindendir. Ona önemli olduğunu hissettirin.

Seks yaparken romantik sözler
Seks yaparken romantik sözler

3-     Küçük Öpücükler

Size gereksiz görünen öpücükler kadınları ciddi anlamda tahrik eder. Partnerinizin boynuna, dudaklarına ve göğüslerine küçük öpücükler kondurmanız ateşli saatler geçirmenize yardımcı olacaktır. Küçük öpücükler, çoğu zaman bir ilişkiyi mükemmel seviyelere çıkartan yöntemlerden sadece bir tanesidir.

Seks esnasında çiftlerin birbirlerini kaçamak, kısa süreli öpmelerinin verdiği yüksek hazzın altında psikolojik bir neden yatıyor. Özellikle ilişkinin başlarında çiftler, ateşli öpüşmeler yerine kaçamak, kısa süreli öpücükler ile muhatap oluyor. Seks esnasında küçük öpücükler de bilinç altımıza, sanki daha flört esnasında olduğumuz biriyle birlikte olduğumuz izlenimi bırakır. Bu da olayları çok daha ateşleyen bir boyuta taşır.

Küçük Öpücükler
Küçük Öpücükler

4-     Pozisyon

İlişkide pozisyon çok önemlidir. Sürekli aynı pozisyonda sevişmek partnerinizi sıkabilir. Farklı pozisyonlar denemeniz ilişkinizi daha eğlenceli kılarken sizin de geç orgazm olmanıza yardımcı olabilir. Böylece partneriniz ile daha uzun ve daha eğlenceli saatler geçirebilirsiniz. Yeni şeyler, yeni pozisyonlar denemekten kaçınmayın!

Seks pozisyonları
Seks pozisyonları

5-     Ambiyans

İlişkide partnerinizin daha rahat hissetmesi için ortamın onu rahatlatması gerekir. Kısık sesli bir müzik ve loş bir ışık işe yarayabilir. Seçtiğiniz şarkının ağır tempolu bir parça olmasına dikkat edin. Karşınızdaki kadın rap ya da hard-rock eşliğinde bu işi yapmayı istemeyebilir (Hard-rock konusu tartışılabilir tabi J )

Seks için uygun ambiyansı yakalamak
Seks için uygun ambiyansı yakalamak

6-     Değişik Sex Oyunları

Fanteziler kullanarak ilişkinizi daha heyecanlı bir hale getirin. Örneğin partnerinizi yatağa bağlayın ve bağlı olduğu süre zarfında bir göz bandı ile gözlerini bağlayın. Çeşitli nesneleri kullanarak onunla oynayın ama unutmamanız gereken bir şey var.

Eğer partnerinizin izin vermediği bir şeyi yapmak için ısrar ederseniz hoş olmayan sonuçlar doğurabilir. Bunu yapmadan önce partnerinize fikrini sorup istediğinden emin olun. Böylece aranızdaki güven duygusu da pekişmiş olur. Unutmayın her kadın partnerine güvenmek ister.

Sex fantezileri
Sex fantezileri

7-     Farklı Kostümler

Seksi en çok renklendiren şeylerin başında günlük hayatın olağan seyrinden çıkmak olduğunu söylemek yanlış olmaz. Kendinizi “Karayip Korsanları” filminin içinde ya da o sürekli karşımıza çıkan ateşli filmlerin içinde hayal edin. Öyle bir ortamda seks yapmak, evinizde pijamalarınızın çıkarıp sevişmekten çok daha iyi değil mi?

İlişki sırasında tamamen çıplak olmak yerine erotik kostümler ile ilişkiden daha çok zevk alabilirsiniz. Özellikle tutkularınızı, oyun haline getirip seksi, eğlenceli bir aktivite haline getirebilirsiniz.

Seks kostümleri ve oyunlarından yararlanmak
Seks kostümleri ve oyunlarından yararlanmak

8-     Sohbeti Yatağınıza Taşıyın

Kadınların büyük bir kısmı, kötü geçen bir seks sonrasında neden olarak tedirginliği gösteriyor. Bir kadın, seks esnasında ne kadar tedirgin olursa, ilişkiden aldığı zevk de aynı oranda azalacaktır( Yine de bazı kadınlar için bu durum farklılık gösterebilir. Bunu partneriniz ile konuşarak daha doğru bir adım atabilirsiniz).

Yatakta partneriniz ile sohbet etmeniz ikinize de daha çok zevk verecektir. Hem hafif tonlu ses içinizi okşayacak hem de kendinizi daha güvende hissedebileceksiniz.

Seks sohbetlerini yatağa taşımak
Seks sohbetlerini yatağa taşımak

Sonuç Olarak

Tüm bu maddeler, her kadın için geçerli olmayabileceğini de ekleyerek bitirmek doğru olacaktır. Eğer bir kadını mutlu etmek istiyorsanız, onunla konuşun. Nelerden hoşlanıp, nelerden nefret ettiğini öğrenin. Kadının size söylediği ipuçları ile bu maddeleri birleştirerek unutulmaz sekslere kendinizi hazırlayın. İyi sevişmeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir