Kıbrıs içki fiyatları

Kıbrıs İçki Fiyatları Yarı Fiyatına Satılıyor! 2020 GÜNCEL

Kıbrıs, içki ve içki fiyatları konusunda, diğer tatil ülkelerine kıyasla en ekonomik yerlerden biri olmaya devam ediyor. Özellikle Türkiye gibi alkollü içecekler için yüksek vergiler alınan yerler ile kıyaslandığında Kıbrıs içki fiyatları ciddi anlamda uygun bir şekilde karşımıza çıkıyor.

Kıbrıs’taki fiyatlar ile Türkiye fiyatlarını kıyasladığımızda karşımıza çıkan tablo ağızları açık bırakıyor. Öyle ki Türkiye’de satılan içki, Kıbrıs’ta neredeyse yarı fiyatına satılıyor. Bu da Kıbrıs’ı tatil için cazip hale getiren özelliklerin başında geliyor. Bu uygun fiyatların suyu nereden geliyor diye sorabilirsiniz. Hem bunun cevabını detaylı olarak, hem de Kıbrıs’ta içki fiyatları hakkında güncel market fiyat bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Öncelikle Kıbrıs’ın birçok üründe ihracat yaptığı bir gerçek. Özellikle organik tarımda en kaliteli ürünleri hasat etmesi sebebiyle Türkiye’den de talep çok. Kıbrıs’taki bu düşük ücretli alkol fiyatlarını görenler ise elbette Kıbrıs’tan Türkiye’ye içki çağırabilir miyiz diye soruyorlar.

Ne yazık ki Kıbrıs’tan Türkiye’ye kargo aracılığı ile içki gönderimi mümkün olmuyor. Bu nedenle online olarak satın alıp kargo ile Türkiye’ye sipariş edilmesi mümkün değildir. Elbette Kıbrıs’tan satın aldığınız içkileri, güncel gümrük sınırlaması çerçevesinde Türkiye’ye götürebilirsiniz.

Kıbrıs içki fiyatları, Kıbrıs’ta içki fiyatları, Kıbrıs alkol fiyatları

Kıbrıs Bira Fiyatları


Kıbrıs Viski Fiyatları

Kıbrıs İçki Fiyatları Nasıl Bu Kadar Ucuz

Kıbrıs’a geldiğinizde ya da diğer ülkeler ile kıyasladığınızda Kıbrıs’ta içki fiyatları ciddi anlamda düşük olduğunu fark edeceksiniz. Bunun pek çok nedeni var elbette. Sebeplerinin başında içkilerden alınan vergilerdeki düşük oran geliyor. Diğer ülkelerin, alkol satışlarının kısıtlanması adına vergileri yüksek tutması nedeniyle içki satış fiyatları çok yüksek yerlere ulaşabiliyor fakat Kıbrıs, bu konuda daha düşük vergiler alarak daha uygun fiyatlara satılmasına olanak sağlıyor.

Kıbrıs’ta içki fiyatları bu kadar düşük olunca da Kıbrıs’ın turizm için elverişli olması kaçınılmaz oluyor. Kıbrıs’a bir turistin gelmesi için sayamayacağımız kadar neden olsa da özellikle clup ve eğlence mekanları sevenlerin tercih etmesinde de büyük rol oynanıyor.


Kıbrıs Votka Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir