Kıbrıs Telefon Fiyatları 2021

Kıbrıs Telefon Fiyatları 2021 – Kıbrıs’tan Alınca 4 Bin Daha Ucuz

Kıbrıs telefon fiyatları 2020 yılı boyunca düşüşe geçen tek pazar. Türkiye’de teknolojik alet fiyatları yükselişe geçerken Kıbrıs’ta uygun fiyatlı telefonlar yükselişe geçiyor.

KKTC telefon fiyatları 2020 yılında ciddi anlamda düşüşe geçti. Türkiye ile kıyasladığımızda arada 4 bin – 5 bin TL daha ucuza geliyor. Bu uygun fiyatlılığın sebebi ne diye merak ediyorsanız, hem Kıbrıs telefon fiyatları güncel listesini hem de sebeplerini anlatacağız.

 

Özellikle gençler arasında en çok tercih edilen telefonlardan bir tanesi olan Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Türkiyede güncel olarak 3,199 ₺ ile karşımıza çıkıyor. Türkiye pazarında UYGUN FİYATLI sayılabilecek bu telefonun bile 4bin TL bandına yaklaştığını görmek şaşırtıcı.

Xiaomi Redmi Note 0 Pro KKTC fiyatı ise güncel olarak tam 2,293 ₺ olarak karşımıza çıkıyor. Yani Kıbrıs’a gelip bir telefoncuya girdiğinizde, bu telefonu almak için sadece 2,293 ₺ ödüyorsunuz.

Türkiye ile kıyasladığımızda  en uygun fiyatlılardan biri olan bu telefonu tam olarak 906 ₺ daha uyguna alabiliyorsunuz.

KKTC telefon fiyatları
KKTC telefon fiyatları

iPhone 11 Pro 64 Gb Kıbrıs Telefon Fiyatları

Biraz da Apple ürünlerinden ilerleyecek olursak, yine karşımıza şaşırtıcı tablolar çıkıyor. Sıradaki inceleyeceğimiz telefon iPhone 11 Pro. Bu telefonun Türkiye fiyatı, güncel olarak 11,306 ₺ üzerinden satılıyor. Çok daha pahalısını bulabiliyorsunuz fakat daha uygun fiyatlısını bulmanız zor.

KKTC telefon fiyatları için listelediğimizde ise iPhone 11 Pro Kıbrıs fiyatı 9,631 ₺ bandında karşımıza çıkıyor. Ne düşünüyorsunuz? Aradaki fark sizi büyüledi mi?

Arada tam 1,675 ₺ fiyat farkı var. Hiçbir ayrı özelliği olmayan bu telefonu gelip Kıbrıs’tan almak istediğinizde 1,675 ₺ daha ucuza alabilirsiinz.


Samsung Galaxy S20 Ultra KKTC Fiyatı

Kıbrıs Telefon Fiyatları 2020
Kıbrıs Telefon Fiyatları 2020

Samsung’un en gözde telefonlarından olan Samsung Galaxy S20 Ultra modeline de listemizde yer verdik. Fiyat farkını gördüğümüzde zaten bu telefona yer vermezsek ayıp olur diye düşündük. Neyse, başlayalım hemen. Samsung Galaxy S20 Ultra Türkiye satış fiyatı 10,099 ₺ civarında. Bu fiyat, bulabildiğimiz en ucuza satılan yerden.

Kıbrıs’a geldiğinizdeyse size bu telefon için yalnızca 8,408 ₺ fiyat veriyorlar. Hesaplama yapmasak bile  aradaki fark iç gıdıklayıcı. 1,691 ₺ daha uyguna bu telefonu alabilirsiniz.

Samsung Galaxy Note 10 Plus KKTC’deki En Uygun Telefon

KKTC teknolojik alet fiyatlarıKKTC teknolojik alet fiyatları
KKTC teknolojik alet fiyatları

Yazımızın başında arada 4 bin – 5 bin TL fark olan telefonlar da var demiştik, hatırlıyor musunuz? Belki ilk başta inanmadınız, fazla abarttığımızı düşündünüz ama işte gerçekler. Bu telefonu Kıbrıs’tan aldığınızda 4 bin TL’nin üzerinde kar ediyorsunuz. 

Samsung Galaxy Note 10 Plus Türkiye fiyatı güncel olarak 11,399 ₺ ile satışta. Hiç fena bir fiyat değil ha?

Aynı telefonun, yani Samsung Galaxy Note 10 Plus’ın KKTC telefon fiyatları ise sadece  7,380 ₺. Yani arada tam 4019 TL fiyat farkı var. Üstelik bu fiyat, direkt olarak telefonculardan alabileceğiniz fiyat. Herhangi bir ek indirim vs. yok.


KKTC Telefon Fiyatları Neden Bu Kadar Ucuz? Kıbrıs Telefon Fiyatları İle İlgili Detaylar

Kıbrıs telefon fiyatları ile ilgili detayları istiyorsanız, videoya göz atmanız yararlı olacak. Kıbrıs telefonları ve fiyatları ile ilgili tüm detayları içeriyor. Şimdiden keyifli seyirler.

One Reply to “Kıbrıs Telefon Fiyatları 2021 – Kıbrıs’tan Alınca 4 Bin Daha Ucuz”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir