Kıbrıs Tüp Bebek Fiyatları

Kıbrıs Tüp Bebek Fiyatları 2019 Güncel

Kıbrıs tüp bebek fiyatları, güncel döviz kurlarına göre, ekonominin ilerleyişine göre zaman zaman artıp azalabilmekte. Yine de ortalama bir fiyat vererek Kıbrıs tüp bebek fiyatları konusunda bir fikir sahibi olmanıza yardımcı olabiliriz.

Tüp bebek tedavileri birçok farklı kategoride olduğu için bu konuda tek bir fiyat vermek oldukça yanlış olacaktır. Kıbrıs tüp bebek merkezleri, size uygulayacağı teknikler ile birlikte her tedavi için farklı yöntemler kullanıyor ve bu da fiyat farklılıklarına sebep olabiliyor.

Hangi tedaviye ihtiyacınız olduğunuzu öncelikle doktorunuzda yapacağınız çeşitli tahlillerden sonra karar vermeniz gerekir. Doktorunuz tedavinizin hangisi ile gerçekleşeceğini size söyleyecek. Bu yüzden yumurta donasyonu, sperm donasyonu gibi ayrıntılara sizin kafa yormanız gerekmiyor.


Kıbrıs Tüp Bebek Fiyatları

Kıbrıs tüp bebek fiyatları, ortalama olarak her tedavi merkezine göre değişmek ile birlikte ortalama fiyatı 3,000 Euro ile 5,000 Euro arasında değişebilmekte. Bu fiyatlar, Kıbrıs tüp bebek merkezleri tarafından, yalnızca tedavi masrafları için belirlenmiş fiyatlardır. Tüp bebek tedavi maliyeti, konaklama ve ulaşımı içermez.

Kıbrıs Konaklama Ve Ulaşım Fiyatı

Kıbrıs tüp bebek merkezleri, Kıbrıs’ta yapacağınız tedavinin yanı sıra harcamanız gereken konaklama ve ulaşım ücretleri için de ortalama bir fiyat bilgisi veriyor. Yaklaşık 5-6 gün aralığında Kıbrıs’ta konaklamanız gereken bu tedavi için konaklama + ulaşım ihtiyaçlarınıza ayırmanız gereken bütçe 8,000 TL kadardır.

Yani toplamda 5,000 Euro + 8,000 TL biriktirdikten sonra tüp bebek tedavisi için ihtiyaç duyacağınız harcamaları karşılayabilecek duruma geliyorsunuz.


Kıbrıs Yumurta Donasyonu Fiyatları

Kıbrıs yumurta donasyonu işlemi, bir kadının hamile kalması için donör yumurta kullanılarak tedavi gerçekleşir. Kıbrıs yumurta donasyonu fiyatı, ortalama olarak 5,000 Euro olarak belirlenmiştir. Bu fiyata ulaşım ve konaklama gibi harcamalar dahil değildir.

Konaklama ve ulaşım gibi harcamalar için ortalama 1,500 Euro fiyat biçerseniz, toplamda 6,500 Euro ihtiyacınız olacak gibi gözüküyor

Kıbrıs Sperm Donasyonu Fiyatları

Kıbrıs tüp bebek merkezleri aracılığı ile yapacağınız tedavi sperm donasyonu ise, fiyat ortalamasına göre tedaviniz 4,000 Euro kadar tutacaktır. Konaklama ve ulaşım gibi harcamalarınızı da dahil edecek olursanız 5,500 Euro kadar birikiminiz olması yeterli olacaktır. Kıbrıs tüp bebek tedavi sürecinde, Kıbrıs’ta yapacağınız ek harcamaları minimumda tutarsak, yeme-içme gibi ihtiyaçlar da bu fiyata dahildir


Kıbrıs Tüp Bebek Merkezleri Cinsiyet Seçimi Fiyatları

Kıbrıs tüp bebek merkezleri dahilinde hizmet verilen bir diğer tedavi yöntemi olan Preimplantayon Genetik Tanı fiyatı, 6,000 Euro kadardır. Konaklama ve ulaşım harcamaları ile birlikte Kıbrıs cinsiyet belirleme fiyatı 7,500 Euro civarında olacaktır.

Kıbrıs tüp bebek tedavilerinden biri olan cinsiyet belirleme tedavisi, özel bir teknik ile, belirli işlemler uygulanarak embriyoya müdahalede bulunarak cinsiyet belirlenir. Sonrasında ise embriyo anneye transfer edilir.

Kıbrıs Embriyo Donasyonu Fiyatları

Kıbrıs tüp bebek merkezleri, Kıbrıs embriyo donasyonu fiyatı için ortalama olarak 6,000 Euro tedavi masrafı istiyor. Kıbrıs embriyo donasyonu fiyatları da diğer tüm fiyatlar gibi anlık olarak değişebilmekte ve en doğru fiyatlandırmayı direkt olarak Kıbrıs tüp bebek merkezleri seçeneklerinden birinden öğrenebilirsiniz.

Kıbrıs tüp bebek merkezleri, Kıbrıs tüp bebek

One Reply to “Kıbrıs Tüp Bebek Fiyatları 2019 Güncel”

  1. Tüp bebek tedavim yeni sonuçlandı ve negatif. İkinci tüp bebek tedavim için ne kadar süre beklemeliyim ya da hemen başlayabilir miyim ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir