Kıbrıs Gece Hayatı

Kıbrıs’ta Gece Klübleri / Striptiz Klüpler

Kıbrıs’ta gece klübleri denilince akla 2 şey gelir. Bir tanesi “club” olarak geçen, yanında sevgilin ile, arkadaşın ile girip gece boyu eğlenip içkini içebileceğin, ünlü DJ’lerin geldiği, eğlence mekanları. Bir diğeri ise striptiz klüpleridir. Bu striptiz klüplerin iç dünyası, resmi olarak bilindiği kadarıyla anlatacağız, devamı bizi ilgilendirmez zaten. 

Gece klüblerine gitmek için ya arabanız olmalı ya da taksi tutmalısınız. Çünkü Kıbrıs gece hayatının var oluş sebebi bu gece klüpleri şehrin en uzak noktasındadır. Orman ve yeşilin içinde, ücra ama şahane görünüme sahip yerler buralar. Oraya girip piknik yapın diyemeyiz ama, oraya gittiğinizde ortamın da havasını içinize iyice çekebilin derim. Bu makalede de sizlere, içeri nasıl gireceğinizi, içeride sizleri nelerin karşılayacağını anlatacağım.

Kıbrıs gece hayatı hakkında GERÇEK ve DETAYLI bilgiler edinmek isterseniz tıklayın

Kıbrıs Striptiz Klüplerine Nasıl Girilir?

Girne bölgesindekilerden tarif edeceğim bunu ben de Girne’de yaşadığım için. Öncelikle bu mekanların olduğu bölgeye gittiğinizde sizi vegas gibi ışıl ışıl bir yer karşılıyor. Sonrasında herhangi bir tane mekanı seçip aracınızlla yaklaşıyorsunuz. Mekanın önünde büyük bir otopark olur, bu otoparka arabanızı parkedersiniz. Girişini her türlü anlayabileceğiniz bu klübe yaklaştıkça yüksek müzik sesi size nerede olduğunuzu anlamanız için yeterli olacaktır. 

Sonrasında kapıdan girdiğinizde sizi resepsiyon gibi bir yer karşılıyor. Burada görevli kişi, kişi adeti kadar bilet verir. Bu biletler, birer içki + meyve, çerez gibi paketi kapsar. Biletler şu an 50 TL civarında. Biletinizi alıp içeriye geçtiğinizde sizi karanlık ama heyecan verici bir atmosfer karşılıyor. Sonrasında garsonlar size oturabileceğiniz bir masaya kadar eşlik ediyor ve içecek siparişinizi alıyor. Kısa süre içinde içecekleriniz ve meyve, çerez gibi ikramlar getiriliyor.


İçeride Nasıl Bir Atmosfer Var? Neler Yapacağız?

Koltuklarınıza yerleştiniz, içecekleriniz de geldi. Artık geriye kalan tek şey, oturup içeceğinizi yudumlayarak pistteki kızları seyretmek. Buna sadece cinsel göz ile bakmayın (Özellikle bunu okuyan kadın ziyaretçilerimiz bize kızmasın.) bu aslında bir dans sanatıdır. 

Kızlar gecenin erken saatlerinden itibaren direk dansı yapmaya başlıyorlar. Üzerlerinde genellikle sadece iç çamaşırı oluyor. Bir süre sonra bunları da çıkartıyorlar. Güzel eğlenceli ve daha önemlisi heyecan verici bir gece geçiriyorsunuz.

Gitmenizi Tavsiye Eder Miyim?

KESİNLİKLE GİDİN. Buraya sadece erkeklerin girdiğini unutmayın, burası turistik bir eğlence mekanı değil 🙂 Fakat özellikle Kıbrıs’a tatile gelen birisiyseniz, buralara gelip dans gösterisini izleyip, arkadaşlarınızla güzel bir gece geçirip otelinize dönebilirsiniz.


İçerideki Güvenlik Ve Kamera Yasak Mı?

Bu mekanlarda ciddi bir güvenlik söz konusudur. Televizyonda gördüklerinize kıyas edip burada aşırılığa giderseniz çok kısa bir sürede güvenlikler sizi yaka paça dışarı atacaktır. Diğer müşterileri rahatsız etmeniz de buna dahil. Bu mekanlarda özel olarak kendinize dikkat etmenize, aşırıya gidecek, rahatsız edici hareketlerde bulunmamanıza dikkat edin. 

Kamera konusuna gelecek olursak, bu mekanlarda kamera kullanmak KESİNLİKLE YASAKTIR. Oraya gidip story atmayı düşünmüyorsunuz değil mi? 🙂

Bu mekanların genellikle kendilerine ait internet sitesi de var, internetten bakabilirsiniz isterseniz. Sorularınız ya da eklemek istedikleriniz olursa aşağıya yorum atın 😉

Kıbrıs'taki Striptiz Klüplerinden Birinin içerisi
Kıbrıs'taki Striptiz Klüplerinden Birinin içerisi

5 Replies to “Kıbrıs’ta Gece Klübleri / Striptiz Klüpler”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir