Koronavirüs Modası

Koronavirüs’te Sıkça Göreceğiniz Moda Akımı: Trikini

Koronavirüs moda dünyasına yeni ve ilginç bir ürün getirdi. Tiziana Scaramuzzo’nun yaratıcısı olduğu, bilindik bikiniye ek olarak maskenin de eklendiği bu kıyafeti üretti ve buna ‘trikini’ ismini koydu.

trikini modası

Coronavirüs salgını giyim sektörü de dahil olmak üzere pek çok sektörde büyük değişikliklere yol açtı. Bunlardan bir tanesi de maske modası oldu.

Koronavirüs salgını nedeniyle ciddi zorluklara düşen ekonomiye karşı birçok şirket, tüketicilerin ilgisini çekecek şekilde yeni bir kıyafet akımını ortaya koydu. Moda dünyasının başkenti İtalya’daki küçük bir atölyenin sahibi olan Tiziana Scaramuzzo da moda dünyasına maskeyi ekleyen üreticilerden biri oldu.


Espri Olsun Diye Yaptı, Satış Rekorları Kırdı

Trikini modasının yaratıcısı Scaramuzzo, klasik bikini tasarımına yüz maskesi ekleyerek yaptığı bu tasarımı ilk başta bir espri niteliğiyle yaptığını, sosyal medyada yayınlamasıyla birlikte çok fazla ilgi gördüğünü söyledi. Ciddi bir ilgi görmesiyle birlikte iyi bir pazarlama stratejisine dönüştürebileceğini öngören Scaramuzzo, ürününü üretime geçirdi.

Daha Önce De Kim Kardashian Da Benzer Bir Ürün Çıkartmıştı

Koronavirüs’ün ilk günlerinden itibaren modada yerini almasıyla birlikte, moda dünyasının en bilindik isimlerinden Kim Kardashian da bu modaya uygun yenilikçi tasarım ile bir ürün çıkartmıştı.

Kıyafetler ile uyumlu olması için özel dizayn edilmiş, skims mask üretimi ile damga vurmuştu.

Görünen o ki ilerleyen günlerde, koronavirüse uyumlu pek çok moda akımı ile karşılaşmaya devam edeceğiz.


İşte Trikini Modasının Boy Görüntüsü…

trikini modası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir