Logo nasıl yapılır?

Logo Nasıl Yapılır ? Ücretsiz Logo Yapımı

Logo yapmak için kullanabileceğiniz en yararlı siteyi sizler için seçtim ve güzel bir video ile servis ediyorum. Siz de bu site sayesinde ücretsiz logo nasıl yapılır? öğrenmiş olacaksınız.

Öncelikle logo yapımı için sizlere kolaylık olması adına Youtube videosu koydum. Böylece tek tek uğraşmadan, yazıyı okuyup anlamaya çalışmadan kolay bir şekilde videodan öğrenebileceksiniz ve video birlikte birebir logonuzu tasarlayabileceksiniz.

Logonuzu tasarlamak için aşağıdaki videodaki adımları tek tek uygulamanız yeterlidir.


Logo Nasıl Yapılır?

  1. Logo yapım sitesi olan https://logomaker.thehoth.com/ adresine giriş yapın.
  2. Logo yapım aşamalarını hatasız olarak yapabilmek için aşağıdaki videoya göz atabilir ya da bu adımları takip edebilirsiniz.
  3. Giriş yaptıktan sonra ilk iş sayfayı sağ üstteki New butonuyla temizleyin
  4. Sol menüden “Add Symbol” yazısına tıklayın ve logonuza ilk ikonu ekleyin.
  5. Logonuzun ikonunu ayarlarken özel renk ve boyutlandırma yapmanız size faydalı olur. Bunun için aşağıdaki videoda detaylı anlatım mevcut.

Ücretsiz Logo Yapımı Bize Neler Sunuyor?

Konu ücretsiz bir hizmet olunca hepimizin kafasında bir soru işareti oluşuyordur eminim. Ucuz etin yahnisi yenmez geyiği yavaş yavaş bitmeye başladı.

Bu logo yapımı ile sizler de ücretsiz ve kolay bir şekilde logo nasıl yapılır? öğrenebiliyorsunuz. Üstelik logonuzu indirirken hiçbir watermark ya da sembol ekleme zorunluluğu yaratmıyor.


Ücretsiz Logo Yapma Sitesi: The HOTH

Bizlere tamamen ücretsiz bir logo yapma hizmeti verdiğini söyleyen The HOTH sayesinde ücretsiz logolar tasarlayabiliyoruz. Üstelik bunları tasarlayıp farklı formatlarda yüksek kalitede indirebiliyoruz.

İlk başta sadece sosyal medya için kullanabileceğimi düşünerek bu siteye girmiştim fakat gördüğüm kadarıyla bu sitede yaptığınız logoları istediğiniz her alanda logonuzu kullanabilirsiniz.

Logo PNG Formatında Nasıl Yapılır?

Bu site sizlere JPEG ve PNG formatlarının yanı sıra pek çok farklı format seçeneği sunuyor. Yine de konu kurumsallık olunca kalite her zaman ön planda tutulmalı. Logo nasıl yapılır? sorusundan sonra belki de en önemli soru Logo nasıl daha kaliteli hale gelir?

Logonuzu her platformda hatta dijital baskılarda bile yüksek kalitede servis etmek istiyorsanız dosyanızın formatının .png olduğundan emin olun.

PNG formatlı dosyalar, boyutlandırmaya, renklendirilmeye çok daha uyumludur. Bu sayede size zorluk çıkarmadan kolay ve hızlı bir şekilde tüm platformlara uyum sağlar.

Mükemmel logo nasıl tasarlanır
Mükemmel logo nasıl tasarlanır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir