Çatalköyde uyuşturucu

Narkotik Çatalköy’deki Bir Evde Uyuşturucu Buldu

Polis, Çatalköy’de yaptığı arama sonucu bir evde uyuşturucu buldu. Konuyla ilgili 35-41 yaşları arasındaki 3 kişiyi tutukladı.

Dün saat 11:00 sularında Çatalköy’de bulunan E.K’nin evinde arama yapıldı. O an evde misafir olarak bulunan İ.E’nin, içerisinde bir uyuşturucu türü olan sentetik cannabinoid sarılı sigaraları tuvalete attığı tespit edildi.


101 Mg Uyuşturucu Bulundu

Aramanın yapıldığı evde yaklaşık 101 mg sentetik cannabinoid türünde uyuşturucu olduğu düşünülen madde ve  tuvalete atılmış, içinde sentetik cannabinoid uyuşturucu olduğu düşünülen 9 sigara izmariti bulundu.

Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü ekipleri bahse konu şahıslarla birlikte; meselede bağlantısı olduğu tespit edilen E.T.’yi (E-41) tutukladı.

ÖNCEKİ MAKALE
KKTC girişler açılıyor

İşte Bakanlar Kurulunun Aldığı Son Kararlar

KKTC, koronavirüs kapsamında verdiği başarılı dersin ardından yavaş yavaş normalleşme sürecine giriyor. Bu süreçte bazı kurallar ve düzenlemeler getirilecek.

1 Haziran itibariyle bir çok yenilik ve normalleşme süreci başlamış olacak. Bu süreçte mümkün olduğunca gerekli tedbirler çerçevesinde ilerleyecek. 

Daha sonrasında adım adım bazı yeni kararlar ve kurallar getirilecek normalleşme süreci en güvenilir şekilde gerçekleşmesi sağlanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir