Red Label Fiyat Kıbrıs

Red Label Fiyat Kıbrıs – UCUZ İÇKİNİN KEYFİNİ SÜRÜN!

Kıbrıs, alınan düşük miktardaki vergiler sayesinde uygun fiyatlarda viski satın alabileceğiniz bir yer. Red Label fiyat Kıbrıs için oldukça uygun gözüküyor.

Red Label Türkiye fiyatları bu kadar yüksek iken Kıbrıs’ta fiyatların cazipliği, insanları Kıbrıs’ta yaşamanın nasıl bir şey olduğu konusunda düşündürüyor. Red Label fiyat 2019 yılı itibariyle bakıldığında Türkiye ve Kıbrıs arasında olması gerekenden çok daha fazla fiyat farkıyla bizi şaşırtıyor. Bu da akıllara satın aldıklarımız için ne kadar vergi ödüyoruz sorusunu getiriyor.


Red Label Kıbrıs fiyatı Neden Bu Kadar Ucuz?

Red Label gibi Kıbrıs viski fiyatları, Türkiye fiyatları ile kıyaslandığında fazlasıyla düşük gözüküyor. Peki bu viskiler Türkiye’den Kıbrıs’a geldiği halde nasıl Türkiye’den çok daha ucuza satılabiliyor?

Kıbrıs’ta vergiler, Türkiye’ye oranla çok daha düşük. Bu nedenle bir ürününün fiyatı ile Kıbrıs vergisi birleştiğinde ortaya göz korkutucu bir sonuç çıkmıyor. Kıbrıs’ta içkiler için alınan düşük vergi oranı sayesinde, viskileri uygun fiyata satın alabiliyorsunuz.

Kıbrıs’a Viskiler Türkiye’den Geliyor

Kıbrıs, üzerindeki ambargo sebebiyle yurtdışından ürün getirtme konusunda ciddi sorunlar yaşıyor. Bu yüzden de genellikle ithalat yaparken Türkiye üzerinden ürün getirtiyor. Fakat burada dikkat edilmesi gereken nokta, Türkiye’den geçen ürünlere Türkiye vergi koymuyor. Yani gelen ürün, vergilerden etkilenmeden Kıbrıs’a ürünün yalın fiyatı ile giriyor. Üzerine Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin belirlediği vergi eklendikten sonra satışa çıkıyor.

Ucuz Şarap Önerisi İle Sizi Şaşırtacak Bilgiler İçin TIKLAYIN!


Red Label fiyat Kıbrıs

Bu fiyatlar, Kıbrıs marketlerinden alınan bilgiler ile güncellenmektedir. Bu fiyatlar, direkt olarak satış fiyatlarıdır. İnternette göreceğiniz diğer fiyatlar zaman zaman doğruyu yansıtmayabilir. Aşağıda göreceğiniz fiyatlar, Kıbrıs’taki bir marketten ve ya online olarak sipariş verirken size sunulan fiyatlardır.

Diğer Kuzey Kıbrıs Viski Fiyatları için tıklayın

37.5 Cl  Red Label Kıbrıs fiyatı : 63,75 TL

50 Cl  Red Label Kıbrıs fiyatı : 75 TL – 85,00 TL

75 Cl  Red Label Kıbrıs fiyatı : 81,00 TL

100 Cl  Red Label Kıbrıs fiyatı : 100 TL – 159 TL

37,5 Cl Red Label Fiyat
37,5 Cl Red Label Fiyat

63,75 TL

50 Cl Red Label Fiyat
50 Cl Red Label Fiyat

80,00 TL – 85,00 TL

70 Cl Red Label Fiyat
70 Cl Red Label Fiyat

81,00 TL – 91,00 TL

100 Cl Red Label Fiyat
100 Cl Red Label Fiyat

159,00 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir