Xbox Live Gold Üyeliği Nedir? Live Gold’un En Büyük 3 Avantajı

Xbox one için geliştirilmiş, daha sonra Xbox 360’a uyarlanmış olan Xbox live gold aboneliğine sahip olan oyuncular, her ay Xbox one ve Xbox 360 oyunlarından ikişer tanesini ücretsiz olarak oynayabiliyorlar. Aynı zamanda Xbox live gold aboneliği olmadan Xbox One’da online oyunları oynayamıyorsunuz. Fakat bununla da bitmiyor. Microsoft, Xbox live gold üyelerine özel pek çok farklı kampanya da gerçekleştiriyor.


Xbox Live Gold Bulut Sistemi

Xbox live gold

Xbox 360 kullanıcılarının, Xbox live gold üyesi olmaları halinde sahip oldukları en büyük avantajlardan bir tanesi, Xbox bulut sistemini kullanarak, sunucudaki dosyalarına erişebilmeleri. Aynı zamanda bu üyelikleri ile Windows Live Messenger için oturum açabiliyorlar ve Skype programını kullanabiliyorlar.

Eğer Xbox live gold üyeliğini deneyerek başlamak istiyorsanız, Xbox konsolunuzu aldığınızda kutunun içerisinden çıkan deneme sürümü kartlarındaki kodlar sayesinde ücretsiz olarak 14 gün deneyebilirsiniz. Eğer herhangi bir deneme koduna sahip değilseniz de Xbox Gold Live üyeliğine henüz sahip olmadıysanız ücretsiz deneme sürümünüzü ödeme yönteminiz üzerinden başlatabilirsiniz. Böylece Xbox ücretsiz oyunlar ve pek çok avantajdan yararlanabilirsiniz.

Özel İndirim Ve Kampanyalardan Yararlanırsınız

Xbox live gold üyeliği nedir
Xbox live gold üyeliği nedir

Xbox live gold üyeliği sayesinde Xbox ücretsiz oyunlar ve çeşitli kampanyaları belli zamanlarda size sunar. Bu sayede Xbox’u tam anlamıyla kullanabilirsiniz. Bu üyeliğe sahip kullanıcılar aynı zamanda Xbox Store’da bulunan oyun demolarından istediklerini ücretsiz bir şekilde indirerek oyunu tanıyabilirler. Seçili oyunlarda ise erken erişim hakkı verilir. Böylece herkesten önce oyunları deneyebilirsiniz.

Xbox’un Live Gold üyelerine özel olarak düzenlediği kampanyalar dahilinde kimi zaman %75’e kadar indirimlerden faydalanabilir kimi zaman ise seçili oyunarı ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Aynı zamanda sizlere Youtube uygulamalarına erişme ve internette dolaşma ayrıcalığı da sağlanır.


Her Ay Özel Xbox Live Gold Ücretsiz Oyunlar Kampanyalarına Katılın

XBOX GOLD ÜYELİĞİ
XBOX GOLD ÜYELİĞİ

Eğer bir Xbox live gold üyesi iseniz, her ay düzenli olarak yapılan kampanyalar sayesinde ücretsiz oyunlardan yararlanabilirsiniz. Xbox ücretsiz oyunlar kampanyaları düzenleyerek, Xbox live gold üyelerinin hem oyunları denemesi hem de yeni ürünler satın alabilmesi için çeşitli öneriler sunmaktadır. Böylece daha önce hiç oynamadığınız bir oyunu satın alıp sonra pişman olmazsınız.

Eğer Xbox online oyunlarını oynamak istiyorsanız, Xbox live gold aboneliğinizin olması gerektiğini unutmayın. Eğer bu üyeliğe sahip değilseniz, Xbox’da online oyunlardan oynayamazsınız. Xbox live gold üyeliği ile Microsoft sizlere pek çok avantaj ve ayrıcalık sunuyor. Aynı zamanda Xbox standart kullanıcılarına yönelik de çeşitli promosyonlar sunabiliyor. Bu kampanyaları takip ederek çok daha uygun fiyatlar ile oyunlara sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir