Youtuber Mahmut Tanrıverdi ve Arkadaşlarından Anlamlı Hareket

Kıbrıs’ın korona virüs ile mücadeledeki başarısı ile birlikte KKTC’de vaka sayısı sıfırlandı. Bunun üzerinde DÜNYADA BİR İLK olarak KKTC’de görev yapan tüm doktorların isimlerini okuyarak teşekkür ettiler.

Youtube’da yayınladıkları bir videoda Mahmut Tanrıverdi ve arkadaşları, KKTC’de gösterdikleri başarı sebebiyle görev yapan tüm doktorların isimlerini okudular. Bu anlamlı video sonrası çoğu doktor teşekkürlerini iletti.

Dünya’da sağlık çalışanlarının kıymetinin en fazla anlaşıldığı bu dönemde, Kıbrıs’ta başarı gösteren doktorlar için oldukça anlamlı bir video geldi.


Gazetelere Çıktı – Tüm Kıbrıs Gurur Duydu!

Tüm doktorların isimlerini okuyarak teşekkür ettikleri video kısa bir sürede Kıbrıs’ta viral oldu. Aralarında Haber Kıbrıs gazetesinin de bulunduğu pek çok yerel gazetede yer alan bu video ile tüm doktorlara teşekkür edildi. 

İşte Mahmut Tanrıverdi’nin Viral Videosu

Mahmut Tanrıverdi’nin kendi Youtube kanalında yayınladığı videonun tam hali

Bu anlamlı videonun ardından yoğun iş temposundan yorulan, her gün hastaları tedavi etmek için emek harcayan doktorlarımız, biraz olsun moral ve motivasyon bulmuş durumda. Kıbrıs halkı tarafından gururla karşılanan bu video, aynı zamanda Facebook gibi sosyal medya platformlarında da çok kez paylaşıldı. 

Kıbrıs’ın gösterdiği bu başarılı sonucu biz de tebrik ediyor ve tüm doktorlarımıza teşekkür ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir